Viac ako polstoročie kompetencie pre trávnik sa spája do jednej značky 

V roku 1964/65 zavádza WOLF-Garten trávne osivá a hnojivá a otvára výskumný ústav trávnikov. Viac než 50 rokov výskumu trávnika hovorí za všetko. Pracujeme s láskou a znalosťou, aby trávnik mal požadovanú sýtozelenú farbu. WOLF-Garten ponúka kompletný sortiment a komplexné znalosti pre perfektný trávnik. Naše trávne zmesi plnia všetky požiadavky, ktoré spotrebiteľ na vysnený trávnik má. WOLF-Garten ponúka zodpovedajúci výrobok na každú potrebu a použitie.


BIO ACTIVE: TRÁVNE OSIVO – S OBZVLÁŠŤ DLHOU ŽIVOTNOSŤOU

BIO ACTIVE je založená na kombinácii účinných látok rôznych mikroorganizmov, ako sú tie používané v potravinových plodinách. Tie tvoria prirodzený „ochranný priestor“ okolo koreňov rastlín. Až o 30% rýchlejšie klíčenie zabezpečuje START-ACTIVE – prírodný urýchľovač klíčenia z morských rias.

START-ACTIVE
Zrýchľuje klíčenie trávnika a uľahčuje tak starostlivosť o neho.

VITAL-ACTIVE
Zlepšuje odolnosť voči suchu, teplu aj chladu a optimalizuje príjem živín.

GREEN-ACTIVE
Podporuje silné zelené sfarbenie, veľkú zaťažiteľnosť a hustý trávnik.

IMMUN-ACTIVE
Posilňuje imunitu voči škodcom a hubovým chorobám.

RSM (zmesi predpísaného osiva) ponúkajú vysokú istotu sejby pre rôzne oblasti a miesta. Je presne definované zloženie a je zaistený trvalý kvalitný výsledok.

ZÁRUKA KLÍČENIA: EXKLUZÍVNE LEN U WOLF-GARTEN
Na trávne zmesi takto označené je daná exkluzívne ZÁRUKA VYKLÍČENIA, To znamená, že osivo vyklíči do 6 týždňov, ak sú dodržané pokyny pre výsev a starostlivosť o trávnu plochu.

Hustota trávnika – počet trávnych výhonkov cca. na 1 m²